SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
150 000 €
(2 419 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Strada di U Paese, Valle-di-Campoloro

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

A vendre sur VALLE DI CAMPOLORO (village), un APPARTEMENT de type T3 situé en 3ème étage, comprenant un séjour avec cuisine américaine, 2 chambres, un...

Друго
Старост понуде: 223дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Strada di U Paese, Valle-di-Campoloro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tyrhenia Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству