Листа понуда
21
21
21
119 000 €
(1 545 € / м²)
Распродаја
4
1
77 м²
Rue de Turenne, Valdoie
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
77 м²
купатила
Преведи на Енглески
Imaginez un espace de vie. Niché dans la charmante ville de Valdoie, cet appartement de plain-pied vous offre une surface habitable de 77 m², parfa...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Гас
Прикажи све параметре
Старост понуде:
9дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue de Turenne, Valdoie
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER