SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
50 000 €
(1 351 € / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Rue de Turenne, Valdoie

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Uniquement chez Girardi, à rafraîchir, un appartement de 37 m2 au 1er étage d'une petite copropriété avec un syndic bénévole, faible charge, classé en...

Друго
Старост понуде: 54дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Rue de Turenne, Valdoie
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Girardi Immobilier²

Слични огласи

Слично у иностранству