SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
97 000 €
(2 256 € / м²)
Распродаја
3
1
43 м²
Place Alexandre Israël, Troyes

спаваћа соба3
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dans une maison divisée en deux appartements, située à Troyes, découvrez ce charmant appartement en rez-de-chaussée d’une superficie de 43,12 m2.Il se...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Place Alexandre Israël, Troyes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bien Chez Soi Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству