SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
69 900 €
(1 398 € / м²)
Распродаја
3
1
50 м²
Place Alexandre Israël, Troyes

спаваћа соба3
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Secteur Pont Vert à Troyes, Situé au 2ème étage d'un petit immeuble, appartement T3 d'une superficie de 50.76m2 comprenant une entrée, un wc, une sall...

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Place Alexandre Israël, Troyes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Troyes Champagne Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству