SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
99 000 €
(2 357 € / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Pont Marcel Cachin, Trappes

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nous vous proposons en exclusivité ce deux pièces situé au 1er étage avec vue sur le parc comprenant une entrée, un séjour, une cuisne, une chambre, u...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Pont Marcel Cachin, Trappes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Liberty Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству