SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
221 000 €
(4 604 € / м²)
Распродаја
2
1
48 м²
Rue Laponneraye, Tours

спаваћа соба2
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Au sein d'une magnifique copropriété ancienne entièrement rénovée et idéalement située dans le coeur historique de Tours, cet appartement d'exception ...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Rue Laponneraye, Tours
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Tours

Слични огласи

Слично у иностранству