SUPA24
74 932 €
(3 406 € / м²)
Распродаја
1
1
22 м²
Rue Laponneraye, Tours

спаваћа соба1
равно22 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Actif immobilier sous bail commercial résidence gérée Loyer annuel HT : 4 291,44 euros Charges générales de copropriété / an : 145 euros Taxe fonciè...

Друго
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 53дана

Локалитети

Rue Laponneraye, Tours
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Слични огласи

Слично у иностранству