SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
415 600 €
(4 075 € / м²)
Распродаја
4
1
102 м²
Rue Laponneraye, Tours

спаваћа соба4
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Magnifique emplacement pour ce très agréable appartement divisé en deux logements. Proximité immédiate à pieds des transports et commerces. Un premier...

Друго
Старост понуде: 334дана
Ажурирано: 25дана

Локалитети

Rue Laponneraye, Tours
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Initial Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству