SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
198 000 €
(3 246 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Impasse Max Baylac, Tournefeuille

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

LAFORET TOURNEFEUILLE vous présente à Tournefeuille, au coeur du centre-ville, découvrez ce bel appartement T3 lumineux alliant confort, modernité et ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Impasse Max Baylac, Tournefeuille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству