SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
368 000 €
(5 412 € / м²)
Распродаја
3
1
68 м²
Cour Henri IV, Toulouse

спаваћа соба3
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Idéalement placé au coeur du quartier des Carmes, venez découvrir cet agréable appartement de type T3 traversant de 68m2. Niché au coeur d'une résiden...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 491дана
Ажурирано: 491дана

Локалитети

Cour Henri IV, Toulouse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Caubet Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству