SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
217 000 €
(4 717 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Cour Henri IV, Toulouse

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement T2 de 46 m², idéalement situé au 6ᵉ étage de la résidence prisée Les Terrasses de Compans, à Toulouse. Très calme et très en...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Cour Henri IV, Toulouse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству