SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
179 500 €
(2 244 € / м²)
Распродаја
4
1
80 м²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

спаваћа соба4
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 80 m², niché au premier étage d'une résidence prisée Monné Decroix à Toulouse. Ce bien conjugue à merveille modern...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству