SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
88 061 €
(4 193 € / м²)
Распродаја
1
1
21 м²
Passage Albert Camus, Toulouse

спаваћа соба1
равно21 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Investissement locatif en résidence COLIVING en loueur meublé non professionnel : Loyer annuel HT : 4 382 Charges générales de copropriété /an : 208 e...

Друго
Старост понуде: 135дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Passage Albert Camus, Toulouse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Слични огласи

Слично у иностранству