SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
235 000 €
(3 133 € / м²)
Распродаја
4
1
75 м²
Avenue Marx Dormoy, Toulon

спаваћа соба4
равно75 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À Toulon, cet appartement de 4 pièces d'environ 75 m2 se situe au 2ᵉ étage d'un immeuble avec ascenseur construit en 1958. Bien agencé, il offre trois...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Marx Dormoy, Toulon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству