SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
229 000 €
(3 948 € / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Avenue Marx Dormoy, Toulon

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Emilie Rousseau vous propose: **Appartement T3 état neuf à Toulon Est**Bienvenue à Toulon, dans ce superbe appartement 3 pièces de 58m² s...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Avenue Marx Dormoy, Toulon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству