SUPA24
573 000 €
(5 071 € / м²)
Распродаја
5
1
113 м²
Littoral Frédéric Mistral, Toulon

спаваћа соба5
равно113 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

TOULON MOURILLON EXCLUSIVITE : - Appartement vue mer de 113 m² avec dépendance 4 chambres Terrasse 30 m²
DESCRIPTION :
Découvrez en avant-première ce ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОдвојена кухињаОдвојени тоалет

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Littoral Frédéric Mistral, Toulon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DR HOUSE IMMO

Слични огласи

Слично у иностранству