SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
46 000 €
(1 095 € / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Avenue Charles de Gaulle, Tonneins

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dans une petite copropriété de 12 logements, appartement de type 2 situé au 2ème étage, bénéficiant d'une exposition traversante (Nord-Ouest - Sud-Est...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Avenue Charles de Gaulle, Tonneins
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Cabinet Carniel Sarl

Слични огласи

Слично у иностранству