SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
410 000 €
(6 212 € / м²)
Распродаја
3
1
66 м²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

спаваћа соба3
равно66 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement lumineux de 66 m², niché au dernier étage d'une résidence récente avec ascenseur à Thonon-les-Bains. Doté de trois pièces bi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству