SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
561 500 €
(5 151 € / м²)
Распродаја
4
1
109 м²
Chemin des Croz, Thonon-les-Bains

спаваћа соба4
равно109 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Thonon-Les-Bains, city Centre. This four-bedroom penthouse apartment, with a floor area of 109 sqm, is situated in a residential complex due for compl...

Гас
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 55дана

Локалитети

Chemin des Croz, Thonon-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Léman

Слични огласи

Слично у иностранству