SUPA24
216 300 €
(4 807 € / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez un cadre de vie d'exception dans la belle ville de Thonon-les-Bains, où la modernité s'allie harmonieusement avec la nature. Cet appartement...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 154дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

A&p Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству