SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
505 500 €
(4 681 € / м²)
Распродаја
4
1
108 м²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

спаваћа соба4
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez un cadre de vie d'exception au cœur de Thonon-les-Bains. Magnifique appartement de 108M2 avec terrasse, offrant confort et modernité. Logeme...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 156дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

A&p Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству