SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
630 000 €
(8 514 € / м²)
Распродаја
3
1
74 м²
Boulevard Washington, Suresnes

спаваћа соба3
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

L'Adresse Immobilier vous présente en exclusivité ce superbe appartement de 74 m2, idéalement situé en plein coeur de Suresnes, à deux pas des commerc...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Boulevard Washington, Suresnes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Préférence SAS - l'Adresse Suresnes - Centre

Слични огласи

Слично у иностранству