SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
405 000 €
(7 642 € / м²)
Распродаја
2
1
53 м²
Boulevard Washington, Suresnes

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Thierry Gondouin vous propose: Charmant appartement de 2 pièces avec balcon et cave, situé en plein centre ville de Suresnes proche d'une...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Boulevard Washington, Suresnes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству