SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
369 000 €
(4 393 € / м²)
Распродаја
4
1
84 м²
Rue de Calais, Strasbourg

спаваћа соба4
равно84 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A vendre - 4 pièces avec terrasse et garage Dans le secteur recherché de Neudorf Est, découvrez ce bel appartement 4 pièces - 3 chambres de 84 m2 sit...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de Calais, Strasbourg
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Christelle Clauss Immobilier - Strasbourg Cronenbourg

Слични огласи

Слично у иностранству