SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
132 000 €
(2 809 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Avenue Aristide Briand, Stains

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Laissez-vous séduire par cet appartement de 47 m², niché au cœur d'un quartier paisible de Stains. Situé au deuxième étage d'un immeuble de trois étag...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Avenue Aristide Briand, Stains
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству