SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
250 000 €
(8 621 € / м²)
Распродаја
2
1
29 м²
Avenue des Bûcherons, Soorts-Hossegor

спаваћа соба2
равно29 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Résidence Le Point d'OrBel appartement de 29 m² bénéficiant d'un emplacement exceptionnel en première ligne sur la plage Sud d'Hossegor, au sein de la...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenue des Bûcherons, Soorts-Hossegor
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

JF LEGENDRE IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству