SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
213 000 €
(4 630 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Rue Gambetta, Sérignan

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Plongez dans le charme de cet élégant appartement de deux pièces, idéalement situé à Sérignan, à une courte distance de 300 mètres des plages ensoleil...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Gambetta, Sérignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству