SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
354 000 €
(3 978 € / м²)
Распродаја
4
1
89 м²
Avenue Georges Pompidou, Sérignan

спаваћа соба4
равно89 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Élégance et art de vivre pour cet appartement d'exception avec terrasse et aperçu mer.
Dans un environnement résidentiel prisé, à quelques minutes se...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Avenue Georges Pompidou, Sérignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ERA IMMOBILIER DOMITIA

Слични огласи

Слично у иностранству