SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
460 500 €
(4 471 € / м²)
Распродаја
5
2+
103 м²
Avenue de Bonnatrait, Sciez

спаваћа соба5
равно103 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce magnifique duplex de 103,82 m2 en rez-de-jardin, offrant 5 pièces, dont 4 chambres et 2 salles de bains modernes. Deux places de parking ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 123дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Avenue de Bonnatrait, Sciez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Home Et Patrimoine

Слични огласи

Слично у иностранству