SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
99 500 €
(11 056 € / м²)
Распродаја
1
1
9 м²
Rue Paul Couderc, Sceaux

спаваћа соба1
равно9 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À Sceaux, au sein d'une copropriété calme et bien entretenue, cette chambre de 9 m2 entièrement refaite à neuf offre un cadre de vie fonctionnel et ag...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Paul Couderc, Sceaux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству