SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
535 000 €
(7 133 € / м²)
Распродаја
4
1
75 м²
Chemin des Ginestes, Sanary-sur-Mer

спаваћа соба4
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Vincent Camus vous propose: Appartement T3/T4 à PORTISSOLDans un cadre verdoyant, venez découvrir ce joli bien de 75 m² doté de 2 chambre...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 150дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Chemin des Ginestes, Sanary-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству