SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
229 000 €
(4 241 € / м²)
Распродаја
2
1
54 м²
Strada di Figarella, San-Martino-di-Lota

спаваћа соба2
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À vendre en Exclusivité dans votre Agence DESA IMMOBILIER, au cœur du Centre Ville de Bastia, un bel appartement T2 climatisé de 54m2 situé au 5eme ét...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Strada di Figarella, San-Martino-di-Lota
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Desa Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству