SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 395 000 €
(20 821 € / м²)
Распродаја
2
1
67 м²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ideally located just steps from the Place des Lices, within a recent residence, this 67 m2 two-bedroom apartment offers quality features and a prime s...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME HUNTS

Слични огласи

Слично у иностранству