SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
670 000 €
(18 108 € / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans une résidence sécurisée avec gardien, un appartement 2 pièces meublé d'environ 37 m2 au 4ème et dernier étage (avec ascenseur) comprenant une ent...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

L'agence Tropézienne

Слични огласи

Слично у иностранству