SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
899 000 €
(8 814 € / м²)
Распродаја
4
2+
102 м²
Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël

спаваћа соба4
равно102 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment Saint Raphael is poised on the top floor of a refined contemporary residence, offering 102 m² of quietly luxurious living. The layout flows ...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству