Листа понуда
7
7
7
180 200 €
(5 149 € / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Rue de Kergroix, Saint-Pierre-Quiberon
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
35 м²
купатила
Преведи на Енглески
Ce charmant appartement 2 pièces en rez-de-jardin. Caractéristiques : Au rez de jardin, 1 entrée, 1 salle d'eau, 1 wc séparé, 1 cuisine équipée, 1 s...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Спрат
Одвојени тоалет
Отворени животни простор
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Електрични
Прикажи све параметре
Старост понуде:
13дана
Ажурирано:
13дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue de Kergroix, Saint-Pierre-Quiberon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.