SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
189 000 €
(2 520 € / м²)
Распродаја
4
1
75 м²
Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône

спаваћа соба4
равно75 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 75 m², niché au rez-de-chaussée d'une résidence moderne érigée en 2019. Parfaitement adapté à une vie de famille, ...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству