SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
157 000 €
(2 574 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Rue des Tiphoines, Saint-Michel-sur-Orge

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Saint-Michel-sur-Orge : appartement 3 pièces de 61 m², situé au 1er étage, comprenant un salon, une cuisine équipée, deux chambres, un balcon offrant...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 63дана

Локалитети

Rue des Tiphoines, Saint-Michel-sur-Orge
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Propriétés Privées

Слични огласи

Слично у иностранству