SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
174 500 €
(4 592 € / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Rue des Écoles, Saint-Mandrier-sur-Mer

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce charmant appartement de 38 m² niché au cœur de Saint-Mandrier-sur-Mer, offrant un cadre de vie agréable et un agencement ingénieux, idéal...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue des Écoles, Saint-Mandrier-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству