SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
360 000 €
(9 231 € / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Stéphanie GOYER vous propose: SAINT MANDE - Coup de coeur pour très bel appartement de 2 pièces au 4e et dernier étage. Idéalement situé ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству