SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
799 000 €
(8 685 € / м²)
Распродаја
4
1
92 м²
Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé

спаваћа соба4
равно92 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Frederic Thegner vous propose: A St Mandé , à proximité immédiate du lac Daumesnil et du centre ville, ce bel appartement 4 pièces de 92m...

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Avenue du Général de Gaulle, Saint-Mandé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству