SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
305 000 €
(3 910 € / м²)
Распродаја
3
1
78 м²
Avenue Louis Martin, Saint-Malo

спаваћа соба3
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

KERMARREC vous propose en exclusivité ce spacieux appartement de type 3 initialement prévu pour être un type 4, idéalement situé dans le secteur de RO...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenue Louis Martin, Saint-Malo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KERMARREC IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству