SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
467 250 €
(4 918 € / м²)
Распродаја
4
1
95 м²
Avenue Louis Martin, Saint-Malo

спаваћа соба4
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

KERMARREC offers you this beautiful, bright 4-room apartment of approximately 95 m2 with a large cellar and private garden space. It consists of a ver...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenue Louis Martin, Saint-Malo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KERMARREC IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству