SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
128 500 €
(2 008 € / м²)
Распродаја
3
1
64 м²
Rue de Huningue, Saint-Louis

спаваћа соба3
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement T3 à vendre à Saint-Louis, aux portes de BâleIdéalement situé à Saint-Louis, à proximité immédiate de la frontière suisse et de Bâle, déco...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de Huningue, Saint-Louis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Efco Immo

Слични огласи

Слично у иностранству