SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
322 500 €
(4 962 € / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Rue Gambetta, Saint-Jean-de-Luz

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

« Appartement 3 pièces de 66 m2 situé au premier étage d'une petite résidence bien entretenue. Il se compose d'un séjour lumineux de 21 m2, partiellem...

Електрични
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Gambetta, Saint-Jean-de-Luz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Selection Habitat - SELECTION OCEAN SAINT JEAN DE LUZ

Слични огласи

Слично у иностранству