SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
425 000 €
(7 589 € / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Rue Gambetta, Saint-Jean-de-Luz

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dans une petite copropriété au centre-ville, à proximité de la plage, beaucoup de charme pour cet appartement de 3 pièces comprenant un séjour avec ch...

Електрични
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Gambetta, Saint-Jean-de-Luz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agence Du Socoa

Слични огласи

Слично у иностранству