SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
157 000 €
(2 243 € / м²)
Распродаја
3
1
70 м²
Rue Louis Blériot, Saint-Jean-de-Braye

спаваћа соба3
равно70 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Frederique Morlet vous propose: Appartement Lumineux de 3 Pièces avec Garage à Saint-Jean-de-BrayeDécouvrez cet appartement de 3 pièces, ...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 52дана

Локалитети

Rue Louis Blériot, Saint-Jean-de-Braye
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству