SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
294 000 €
(4 983 € / м²)
Распродаја
2
1
59 м²
Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye

спаваћа соба2
равно59 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IDEAL INVESTISSEUR - EXCLUSIVITE - L'ADRESSE Saint-Germain-en-Laye vous présente cet atelier aménagé en appartement 2 pièces de 59 m2 situé dans l'un ...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse Saint-Germain-en-Laye - l'Adresse Saint-Germain-en-Laye

Слични огласи

Слично у иностранству