SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 000 €
(1 244 € / м²)
Распродаја
5
1
160 м²
Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges

спаваћа соба5
равно160 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

RARE ! Emplacement idéal proche des commerces et services. Cet appartement est situé au premier étage d'une petite résidence historique, et composé de...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 487дана
Ажурирано: 487дана

Локалитети

Rue Stanislas, Saint-Dié-des-Vosges
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agence Immobilière Di Florio

Слични огласи

Слично у иностранству